Makeup blog

Makeup blog

sobota 25. ledna 2014

NĚCO OD MAYBELLINE ...

Ahoj:) 
v poslední době jsem si hodně oblíbila značku Maybelline, a tak jsem se rozhodla sem přidat pár svých oblíbených produktů.

Color Whisper, Color Sensational

V první řadě jsou to jejich rtěnky, které mám ráda a pokaždé, když jsem v drogerii, tak se u nich zastavím a zkouším různé stíny. Nikdy nevím, kterou koupit, všechny barvy jsou úžasné:) Na fotce níže držím dva stíny Color Whisper a jeden stín Color Sensational. 
Řekla bych, že jsou to spíše takové lesky v rtěnce. Barvy nejsou tak výrazné jako u ostatních rtěnek, což se mi moc líbí. Zvláště stín Delicate pearl je takový jemný a méně výrazný. Já ho nosím ráda třeba do školy nebo někam ven na denní líčení. Pink possibilities není moc růžový, je spíše do červena, ale zase to není taková ta úplně výrazná červená. Oh la lilac je moje oblíbená. Je to světlě fialová barva, řekla bych že spíše takový letní barva, ale hodí se i do zimy:). V poslední době se mi hodně líbí fialové rtěnky ať už tmavé nebo světlé, proto sem si ji oblíbila. 

FIT me! korektor


Další můj oblíbený produkt od Maybelline je Fit me korektor. Než jsem si ho koupila, tak jsem o něm dost četla na různých internetových stránkách a byl docela chválen. Musela jsem si ho tedy taky pořídit a musím říct, že nezklamal a kryje dobře:) Koupila jsem si ten nejsvětlejší odstín. Prodává se k němu ještě make-up fit me, který jsem zatím nezkoušela a ani nevím, jestli si ho mám koupit, protože mi vyhovuje ten co používám, ale určitě nebude špatný. 
Gel eyeliner 24h


Moc moc mám ráda tyhle gelové linky, které se prodávají i se štětečkem. Vetšinou štetce, které jsou přidány k nějakému produktu jsou k ničemu a nepoužívám je, ale s tímto se dá dobře vytvořit linka a používám ho. Akorát jsem je ještě nespatřila nikde v obchodě, já je objednávám z internetu. Mám odstín 01 Intense black, který je opravdu hodně černý a maluje se s ním dobře na stíny. Gelové linky jsem nikdy moc nepoužívala, spíše jsem tvořila linky s fixou, která ale blbě maluje na stíny a moc nevydrží. Tyto linky vydrží opravdu dlouho, takže si myslím, že stojí za to je koupit.


Žádné komentáře:

Okomentovat