Makeup blog

Makeup blog

sobota 22. února 2014

HAKURO brushes

Ahoj:)
ve středu mi konečně přišli moje objednané štětečky z Hakura. Musím přiznat, že jsem byla docela nervózní z toho, jestli si je stihnu objednat, protože o ně byl veliký zájem a sklad stále prázdný! Naštěstí je mám už doma a zalíbili se mě tolik, že si nejspíš objednám další :))Můj absolutně nejoblíbenější je H51 - štětec na make-up, kvůli kterému jsem dělala objednávku. Je to hodně hustý a jemný štětec, který je vyrobený ze syntetického vlasu. Byla jsem překvapená jak moc je jemný! Příjemně a rychle se s ním make-up nanáši. Měla jsem strach, že bude vsakovat mnoho make-upu, ale nevsakuje:) Hakuro má dva typy těchto štětců na make-up - je to H51, H50. Štětec H50 má delší vlas než ten můj. Mě vyhovuje více štětec s kratšími štětinkami, proto jsem koupila H51.

Dále jsem chtěla štětec na tvářenku. Objednala jsem si H13. Původně jsem si myslela, že bude o trošičku větší a asi ho spíše využiju na rozjasňovač. Mám radši větší štětce na tvářenku. Nicméně na tvářenku jsem ho taky zkoušela a roztírá se s ním úžasně:) Vlas je přírodní, myslím že je z kozy vyroben. Je hodně jemný a hustý.
Další štetečky, které jsem objednávala jsou na oči. H70 - pro aplikaci stínu na víčko, H77 "blending brush" - roztírání stínů, H78 menší "blending brush". Všechny štětce jsou jemné, dobře se s nimi maluje. Nejradši mám H77, který roztírá stíny skvěle.A to je vše...
Hezký víkend:)


Žádné komentáře:

Okomentovat