Makeup blog

Makeup blog

sobota 15. února 2014

SLEEK i-Divine AU NATUREL

Ahoj:)
dneska tu mám paletku stínů ze Sleeku i-Divine Au Naturel. Paletky i-Divine jsou docela chválené, tak jsem se rozhodla si taky jednu pořídit. Barevně mě nejvíce zaujala Au Naturel.Paletku používám cca 2 měsíce, takže na fotce ji nemůžete vidět zcela novou. Mám ji už trochu upatlanou. Nicméně jsem už vyzkoušela všechny stíny. 
V paletce najdete dvanáct stínů a jeden aplikátor, který nemám vyfocený, ale jedná se o takový ten klasický aplikátor, který bývá přiložený snad ve všech paletkách. Nedá se moc používat, já ho vůbec nepoužívám. 
Téměř všechny stíny v paletce jsou laděny spíše do hnědé barvy. V první půlce paletky jsou světlé stíny a v té druhé půlce jsou tmavé stíny. Světlé stíny jsou opravdu hodně hodně světlé, nejsou tolik pigmentované a je trochu těžší s nimi pracovat. Výjimku tvoří stín Taupe, který je můj oblíbený v této paletce a je hodně pigmetovaný. Má takovou béžovo-růžovou barvu a jsou v něm třpytky. Na očích vypadá moc hezky. Celkově paletka neobsahu moc třipytivých stínů, pouze odtíny Conker a Mineral Earth obsahují, ale v závěru na očích nejsou vidět tolik jako u Taupe.
Ta tmavší půlka paletky je už více pigmentovanější než ta první a jsou zde docela pěkné barvy. Nejvíce se mi líbí Conker a Mineral Earth, který už jsem zmínila. I když jejich třipytky nejsou tolik vidět, pořád vypadají na očích skvěle. Nejvíce pigmentované jsou poslední dva odstíny - Regal a Noir. Noir je ta nejčernější černá jakou jsem kdy měla! Opravdu mě tento stín potěšil, protože pokaždé když si koupím nějaké stíny a je v nich černá, tak nakonec zjistím, že to černá vůbec není (například paletka undress me too 2 od Make-up academy obsahuje černou, která je šedá).Paletka dále obsahuje průhlednou folii. Je položena uvnitř paletky a jsou na ní napsány názvy všech stínu. Kupovala jsem si na e-shopu, nevzpomenu si přesně, který to byl. Stála okolo 300,- Kč, za tu cenu je skvělá. Ale je docela malá, určitě ji budu mít rychle vypotřebovanou.


A to je vše:) Hezký zbytek víkendu.Žádné komentáře:

Okomentovat