Makeup blog

Makeup blog

středa 26. března 2014

NAKED 3

Urban Decay Naked 3 ...

Ahoj,
tak konečně ji už mám taky:) Udělala jsem si radost a objednala paletku Naked 3 od Urban Decay. Plánovala jsem docela dlouho, že si ji pořídím, ale stále nebyla nikde skladem. Nakonec jsem se dočkala a na jednom e-shopu bylo naskladněno omezené množství této paletky, které bylo ihned pryč! Mám ji doma přibližně měsíc. Dávám ji sem až teď, protože jsem čekala až vyzkouším všechny odstíny a mohla ji tak zhodnotit.:)
Čekala jsem, že jednotlivé stíny budou více růžovější, než ve skutečnosti jsou. První půlka paletky se skládá ze světlých odstínů, zatímco ta druhá je více tmavější. Některé stíny jsou hodně pigmentované a některé méně. S některými světlejšími stíny se pracuje hůře, nejsou tolik pigmentované. Tmavší půlka paletky je hodně pigmentovaná a je zde na výběr mnoho odstínů hnědé. Všechny barvy jsou moc hezké! Když jsem paletku rozbalila, byla jsem nadšená z toho, jak je moc je pěkná. Měla jsem strach z toho, že všechny odstíny budou moc do růžova. Ve skutečnosti je tam pár narůžovělých stínů.
K paletce jsou přiloženy čtyři vzorky bází pod oční stíny. Mají takovou krémovou konzistenci a stíny na nich drží dobře. Nejsou vůbec špatné. Dále byl k paletce přiložen štěteček, který moc nepoužívám. Zkoušela jsem se s ním malovat, je jemný a maluje se s ním dobře, takže pokud nemám po ruce štěteček, můžu ho klidně použít. 


Naked 31 komentář:

  1. já mám paletku od února a dnes jsem se rozhodla ji prodat. Zkoušela jsem ji asi tak 5x a nějak jsem zklamaná

    OdpovědětVymazat