Makeup blog

Makeup blog

sobota 1. března 2014

Nákup z MUA ze zahraničí

Makeup Academy

Ahoj:)
před pár dny mi došla moje objednávka z britského e-shopu MUA. Objednávka se docela vyplatila, protože všechny věci jsou v Anglii levnější. Poštovné je sice dražši, vyšlo cca na 150,-, ale kosmetiku jsem neobjednávala sama. S pár kamárdkama jsme to objednávali dohromady, bylo nás docela dost, takže poštovné vyšlo na jednu asi na 20,-. Zasílka došla v pořádku přibližně za týden:)

První věcí, kterou jsem chtěla z makeup academy vyzkoušet jsou tyhle krémové rtěnky, které stojí jednu libru - cca 33,-. Za tu cena jsem čekala něco "nic moc", ale jsou hodně pigmentované. Koupila jsem si odstín Bare a Juicy. Bare je takový pleťový, trochu béžový stín a rtech vypadá moc hezky:) Juicy je taková do oranžova a když se smíchá s růžovým leskem, vznikne moc pěkná barva, která není moc oranžová ani moc růžová.:)
Další věcí, kterou jsem kupovala, byli tvářenky. Cenově vyšli stejně jako rtěnky výše - jedna libra za jednu tvářenku, což je cca 33,-. Opět jsem nečekala nějaký zázrak, ale tvářenky jsou hodně pigmentované a vydrží:) Mám odstín Lolly a Cupcake. Lolly je taková spíše do oranžova, na stránkách e-shopu vypadá více oranžově, ale ve skutečnosti není. Cupcake je taková červeno-hnědá barva, obě tvářenky jsou moooc hezké:)


Dále jsem kupovala báze, jednu na obličej pod make-up a jednu na oči. Báze na oči je uváděna i jako korektor, ale zakrýt s tím nic nejde. Jako báze slouží dobře, stíny po ní vydrží. S bází na obličej jsem taky spokojená, make-up po ní vydrží a pleť nevysušuje:)

Out there plumping lipgloss je lesk, který jsem si objednávala v odstínu Nude. Je pleťový a na rtech vypadá nenápadně.Poslední věcí, kterou jsem kupovala byl blendící štěteček. Brala jsem ho jen na zkoušku, abych ho porovnala se svými štětečky. Je to snad jediná věc, která mě moc nenadchla, takže si od make-up academy žádný šteteček už nekoupím. Je docela hrubý a takový hodně umělý. Maluje se mě s ním blbě. Ale za tu cenu, jsem ani nemohla čekat něco super, protože nestál ani dvě libry. Vyšel cca na 60,-.


Žádné komentáře:

Okomentovat