Makeup blog

Makeup blog

úterý 23. září 2014

INGLOT

Ahoj:)
hooodně dlouho jsem na svůj blog nic nepřidávala, dokonce jsem i pár příspěvků promazala, moc jsem totiž na psaní neměla čas:/. Se začátkem nového semestru jsem se však rozhodla, že začnu znovu psát:)

Začnu se svou aktuálně oblíbenou paletkou freedom system od Inglotu. O Inglotu jsem se dozvěděla asi před půl rokem, kdy se objevil v parfumerii Douglas v brněnské Olympii. Kamárádky z této značky byli hrozně nadšené, všechny říkali jak si musí něco koupit, tak jsem neodolala taky. Lákalo mě, že si můžu do své paletky vybrat odstíny jaké chci. Už dlouho si chtěla nějakou takovou paletku sestavit, ale stále jsem nevěděla od jaké značky. Například MAC má dost vysoké ceny a make-up GEEK snad ani nemá český e-shop. Taakže Inglot byl uplně ideální. Když jsem si přijela do Douglasu s tím, že si chci koupit paletku na deset kusů, tak bylo vyprodáno. Měli pouze na 5 nebo 20 kusů. Dvacet je moc a pět mě přijde málo, deset je ideál! Koupila jsem si tedy asi tři stíny - jeden třpytívý č. 154 a dva matné č. 335, 337. Paní v obchodě si na mě vzala kontakt a ozvala se mi až byla paletka na skladě. Hroozně mě vadilo to čekání. V té době totiž neměl ještě Inglot e-shop.

Nový e-shop Inglot

http://inglotcosmetics.cz/

Je fajn, že má inglot eshop. Sice je lepší si odstíny jednotlivých stínů vybrat osobně, ale mě se do Olympie moc jezdit nechtělo. Z domu nakupovat je pohodlnější:)) Na e-shopu jsem nakoupila zbytek stínů a nyní má paletku hotovou:) U těchto stínů mám radši ty matné. Musím přiznat, že jsem očekávala, že ty třpytivé budou více pigmentovanější.1 komentář:

  1. hezký.. já už lituji, že jsem si nekoupila tu na 10.. ale nevadí někdy jindy

    OdpovědětVymazat