Makeup blog

Makeup blog

čtvrtek 12. března 2015

MAC tekutý korektor Pro Longwear Concealer

Ahoj, dneska tu mám něco z Macu :)
hodně sleduji americké youtuberky, obkoukávám produkty, které používají, a nějak mě lákalo vyzkoušet právě tento korektor, který oni hodně chválí.
Korektor je středně až vysoce krycí a jelikož nemám úplně ideální pleť kvůli problémy z akné, mám také jizvičky apood.., tak potřebuji něco dobře krycího. Jizvy se mě hojí docela pomalu a když na pleť nanesu make-up, nejsou uplně zakryté. Proto místa, která potřebuji zakrýt potřu trošku Pro Longwearem a nic nejde vidět:). Korektor nanáším taky hlavně pod oči a roztírám houbičkou. Jelikož je hodně krycí, vytváří takový trošku "umělý" efekt. Vím, že hodně holek preferuje spíše lehčí věci a nelíbí se jim to, ale já to mám takhle ráda. U tohoto korektoru stačí opravdu jen kapička a zakryji toho spoustu, takže navíc obsah vydrží dlouho.
Každopádně na takovéto obyčejné denní líčení ho nepoužívám. Né moc ráda chodím například do školy moc namalovaná. Spíš večer, když někam vyrážím, tak ho na sebe hodím. Většinou používám FIT ME od Maybelline, který taky dobře kryje..
Korektor jsem kupovala za 510 korun + poštovné. Kupovala jsem ho na této stránce http://mac-kosmetika.cz/ . Vím, že cena není příliš hezká, ale nelituji že jsem ho pořídila. Když jsem ale v Sephoře koukala na korektor NARS, cena byla myslím kolem 700 korun.
Mimochodem dá se používat taky jako podklad pod oční stíny, což dělám pokaždé když ho používám. Jak už sem zmínila, dávám si ho spíše na nějaké večerní akce a přiznám se, že když v noci přijdu domů, tak lehnu a neodličuji se. Když se pak ráno vzbudím, tak stíny pevně drží jako zrovna namalované (až je mi to líto kolikrát smýt).
Zobrazování obrázku 2014-09-24 07.54.56.jpg
MAC Pro Longwear concealer, NW 20

Žádné komentáře:

Okomentovat