Makeup blog

Makeup blog

čtvrtek 28. ledna 2016

Sleek | i-Lust eyeshadow palette | The Gold Standard

Ahoj,
dneska mám pro Vás recenzi na paletku stínů Sleek i-Lust, the gold standard.

Tato novinka od značky Sleek obsahuje 6 krémových stínů z limitované edice 24 Karat Gold. Paletka je laděna do krásných barev v odstínech zlaté, měděné, bronzové a champagne. Stíny jsou nositelné jak pro denní líčení, tak i pro večerní. Musím říct, že mě osobně se paletka moc líbí, všechny stíny mají nádherný lesk, a to je právě něco pro mě. U make-upu mám moc ráda třpytky a lesk. Snažila jsem se swatch vyfotit co nejlíp, tak snad z toho půjde poznat jak jsou úžasné, Všechny barvy jsou dost pigmentované, což se u světlých stínů většinou u paletek říct nedá.

Snažila jsem se prozkoumat nějaké české recenze na ni, abych zjistila jaký je na ni názor, ale nic zajímavého sem neobjevila. Nicméně jsem vygooglila jednu anglickou recenzi, kde jedna blogerka píše o této paletce, že je pro ni lepší než stíny Dior a Chanel a prý se to s tím nedá vůbec srovnávat. Každopádně nevím, co je na tom pravdy, stíny od těchto luxusních značek nevlastním, jen píšu, co jsem se dočetla. Myslím, že tohle je docela zajímavá informace.

Na první pohled mě ihned zaujal obal paletky, který je černo-zlatý a působí luxusně a elegantně. Přijde mě, že materiál je takový pevnější, než u ostatních obyčejných paletek Sleek.
Paletka stojí kolem 4 stovek a nabízí ji mnoho českých e-shopů, takže sehnat jde v pohodě, pokud Vás zaujala:)

Doufám, že se Vám článek líbil a budu ráda za každý komentář.

Vlevo je možnost sledovat blog, pokud se připojíte budu moc ráda.

S pozdravem1 komentář:

  1. juj, je na mojom Wishliste a dúfam, že si ju čoskoro zaobstarám, pretože je krásna ako designovo, tak zložením tieňov, takéto farbičky používam najčastejšie :)

    OdpovědětVymazat