Makeup blog

Makeup blog

pátek 22. ledna 2016

Urban Decay | Gwen Stefani | Eyeshadow palette

Ahoj,
dnešní článek bude o nové paletce od značky Urban Decay - Gwen Stefani.

Urban Decay nedávno vydalo limitovou kolekci, kterou navrhla zpěvačka Gwen Stefani. Kromě této paletky tam také patří kolekce rtěnek a paletka tvářenek. Jde o první spolupráci této značky s veřejně známou osobností a myslím, že se povedla.
Samotný vzhled paletky je sestaven ze zlaté, bílé a černé barvy. Mě osobně se design moc líbí a hlavně na první pohled hned zaujme. I materiál je dost kvalitní, takže paletka je opravdu dobře vyrobena.

Co se týče odstínů, tak převažují hlavně matné nude stíny, takže je vhodná určitě jak pro každodenní líčení, tak i nějaký večerní výraznější kouřovky. Mě paletka odstínové zaujala nejvíc ze všech, které prodává UD. Nemám totiž ráda výrazné barevné stíny, jak je tomu například u paletek VICE od UD.

Odstíny Blonde, Bathwater a Skimp budu používat jako rozjasňovače pod obočí a do vnitřního koutku oka. I když mě zase přijde zbytečný mít v jedné paletce tři rozjasňující odstíny, ale co už. Steady, Baby a Pop jsou světlejší, třpytivé stíny a jak už tomu u takových stínů bývá, tak i s menší pigmentací. Takže bych doporučila na štetec stříknout trochu fixačního spreje nebo stačí i voda. Ale zase musím přiznat, že sem s těmito třemi světlejšími odstíny v této paletce spokojenější víc, než u světlých stínu v NAKED 3. Odstín Harajuku je dobře pigmentovaný, akorát nevím jestli ho vynosím. Je to spíš taková ozdoba palety.:) Jinak zbytek stínů nebudu komentovat, jsou barevně úžasné.

Co mě u paletky dost zarazilo je to, že práší. Stíny jsou sice hodně a dobře pigmentované, ale to jak práší se nedá přehlédnout. I přes to sem z ní ale nadšená a používám ji zatím denně.
Pokud uvažujete nad koupi nějaké paletky, doporučuju tuhle. Myslím, že se fakt vyplatí.
Paletku jsem koupila na oficiálním české eshopu Urban Decay za 1550,-. Nad 1500,- je poštovné zdarma. www.urbandecay.cz

3 komentáře:

 1. Paletka je krásná, ale už nude paletky mám. Od UD mám Vice 4, taky jsem myslela že barevnou paletku tak nevyužiju, ale naopak ji požívám pořád;)

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Tá paletka je krásna. Aj ja by som ju chcela :)

  Pls follow me:
  Discoveringglam

  OdpovědětVymazat
 3. Tá paletka je krásna. Aj ja by som ju chcela :)

  Pls follow me:
  Discoveringglam

  OdpovědětVymazat