Makeup blog

Makeup blog

čtvrtek 2. června 2016

NYX | Soft Matte Lip Cream | Highlight & Contour Pro Palette

Krásný den přeji!

asi před včerejškem mě přišla moje objednávka kosmetiky Nyx, o které se teď hodně mluví. Určitě jste zaznamenali, že otevřeli novou prodejnu v Praze a také hodně recenzí na tuto kosmetiku. Dneska tady mám malou recenzi na pár produktů.

Zaprvé to jsou jejich matné rtěnky, které nejsou teda žádná novinka. Prodávají se už dlouho, ale mluvit se o nich začalo až teď, nevím proč. Když jsem vybírala odstíny musím říct, že mě žádný odstín úplně nezaujal. Nakonec jsem se rozhodla pro odstín Cannes a Stockholm. Oba odstíny jsou takový nude, akorát Cannes je tmavší a trochu do červena. Stockholm je klasická nude barva. Co se týče výdrže, rtěnky drží špatně. Celkově ale za tu cenu si myslím, že ujdou. Jedna stojí kolem 180,-, což není vůbec špatný. Pokud chcete lepší matné rtěnky, musíte si připlatit za jiné značky.
Z čeho jsem ale hodně nadšená je jejich konturovací paleta. Paleta obsahuje čtyři konturovací odstíny a čtyři rozjasňující. Pouze jeden rozjasňovač je třpytivý a musím říct, že jsem z něho nadšená. Když jsem ho zkoušela na ruce jen jako swatch, tak to vypadalo, že bude nejspíš uplně na prd. Pak jsem ho použila při líčení a je to pecka! Mám ho momentálně dokonce radši než rozjasňovač od The Balm Marry Lou-Manizer. Je to taková ledová rozjasňující barva a vypadá moc hezky. Jinak zbytek rozjasňovačů skvěle zapudrovává korektor pod očima. Hlavně ten žlutý, který zakrývá kruhy pod očima.
A to je dneska vše:)

Doufám, že se Vám dnešní článek líbí a budu ráda za každý komentář.

Vlevo je možnost sledovat blog, pokud se připojíte budu moc ráda.

Hezký zbytek dne


1 komentář:

  1. tak tie rúže majú krásnu farbu...momentálne sa mi veľmi páčia matné odtiene,takže určite sa po nich popozerám :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat