Makeup blog

Makeup blog

středa 7. září 2016

NARS All Day Luminous Weightless Foundation | recenze

Hezký den!

Po dlooouhé době jsem se rozhodla, že sem na blog zase něco napíšu.. no chtěla bych se zlepšit a přidávat příspěvky častěji, tak snad se mi to povede. Už delší dobu jsem přemýšlela, že si pořídím nějaký dražší makeup. Dlouho jsem vybírala a nakonec zvítězil právě tenhle od Narsu. Používám ho cca měsíc, tak sem hodím pár slov o tom, proč jsem se rozhodla zrovna pro něj:))

Samozřejmě jsem hledala podle typu pleti. Já mám pleť mastnou a podle rezencí a doporučení youtuberek se zdálo, že je ideální na mastnou pleť. Měli pravdu, řekla bych že, je na hodně mastnou pleť. Nars uvádí, že je na všechny typy pleti. Podle mě když si ho pořídí někdo se suchou pletí, tak musí být pěkně naštvanej. Na to, že je Nars taková značka, tak by měli o svých výrobcích psát pravdu.

Jinak je takovej hodně vodovej a není vůbec hutnej, takže se s ním fakt dobře pracuje. Za těch pár dní se stal mým oblíbencem. Dobře a rychle se roztírá a jde dobře vrstvit. Na den dám jednu vrstvu a na večer klidně tři a pleť vůbec nevypadá přemakepovaně, ale pořád vypadá svěže a zdravě. Balení je matné a padne hned do oka. Jinak jak píšu, funguje nejspíš jen na tu mastnou pleť. Můj odstín je Punjab:)

To je vše. Doufám, že se Vám dnešní článek líbí.

Vlevo je možnost sledovat blog, pokud se připojíte budu moc ráda.

3 komentáře: