Makeup blog

Makeup blog

pátek 25. listopadu 2016

SLEEK CLEOPATRA´S KISS | HIGHLIGHTING PALETTE

Krásný den přeji!

Nevím teď přesně, kdy to bylo, ale cca 2 měsíce zpátky Sleek vydal novou rozjasňovací paletku Cleopatra´s Kiss. Já od té doby, co ji vydali pořád sledovala, jestli už je dostupná na českých eshopech. Ihned jak u nás byla, jsem ji objednávala.

Paletka je podobná rozjasňovací paletce Soltice. Já Soltice nevlastním, takže je nemůžu bohužel porovnat. Soltice jsem si nekupovala, protože se mě u ní nelíbí odstíny rozjasňovačů. Proto když jsem viděla na fotce Cleopatru, hned jsem si řekla, že si ji pořídím. Konečně vydali rozjasňovače v normálních odstínech. Všechny odstíny mají takovou ''nude'' barvu.

Paletka obsahuje 2 krémové a 2 pudrové rozjasňovače. Vrchní řada je bronzová a myslím, že ji využiji spíš až v létě. Nicméně teď používám spodní řadu, která je hodně světlá. Teď na zimu pro mě ideální.

Ty krémové odstíny jsou hodně pigmentované, možné je to až přehnané. Bronzový pudrový odstín má pigmentaci podle mě, takovou akorát. Už to není tak přehnané, ale zároveň je pigmentovaný. (píši, jak mě to nadapadne, snad mě pochopíte..:D) Poslední pudrový odstín má barvu do růžova. Tento růžový je málo pigmentovaný, ale když se ho přidá víc, hezky rozjasní.

To je dneska vše, přeji hezký víkend.

Vpravo je možno sledovat blog, pokud se připojíte, budu moc ráda.


6 komentářů:

  1. tak toto je krásna paletka :) to je pravda, že niektoré tieto rozjasňovače sú až príliš pigmentované :) ale potom stačí malé množstvo :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat
  2. Odstíny má paletka moc pěkný:-) Od Sleek mám celkem ráda paletky očních stínů:-)
    Gabrieless

    OdpovědětVymazat