Makeup blog

Makeup blog

úterý 6. prosince 2016

KULMA NA VLASY | REMINGTON PROLUXE CI9132

Krásný den přeji!

Blíží se Vánoce a já tu mám dneska pro Vás typ na vánoční dárek. Kulma Remington mě byla zaslána na základě velké vánoční výzvy od blogerky.cz a moc jim za to děkuji. Ráda jsem kulmu vyzkoušela. Remington nedávno vyšel s novou řadou PROluxe, do které spadá právě tato kulma.

Co každého nejspíš ihned zaujme je design celé řady PROluxe. Jednotlivé produkty mají perleťovozlatou barvu. Myslím, že desing se opravdu povedl a celkově kulma působí elegatně. Kulma nabízí rozmezí 120 - 210 stupňů. Při zapnutí se automaticky nastaví na 180 stupňů, což stačí a doporučuje se to i pro zdravější styling. Já kulmou natáčím vždy při 180 stupních. Po té co kulmu poprvé zapojíte, budete překvapeni, jak rychle se zahřála. Zahřátí kulmy - během pár vteřin! 

Jinak podobnou kulmu jsem ještě neměla, takže jsem se těšila až ji vyzkouším. Co se mě na kulmě líbí nejvíc, že je dost široká. Musím přiznat, že kdyby kulma nebyla dost široká, nechtěla bych ji ani zkoušet. Občas jsem u kamarádky vyzkoušela její tenkou kulmu a na mě to dělá dost kudrliny, což nesnáším. Líbí se mě větší přirozené vlny, které se dají udělat právě těmito širokými kulmami.

Povrch kulmy je hrubý a musím uznat, že vlasy fakt nekloužou na kulmě. Celkově se díky tomu s kulmou pracuje dost pohodlně. Jinak já sem lenom a po-té co vlasy omotám kolem kulmy mě nebaví čekat. A taky nabírám trošku silnější prameny (aby to bylo rychleji). Takžee počítám cca do 15 - 20 a vznikne pěkná vlna. S kulmou potom vyčarujete takové ty jemné, plážové vlny. Pokud byste chtěli vlnky výraznější, můžete natáčet pramínky déle.

Cena kulmy se pohybuje kolem 1499,- a řada PROluxe obsahuje kromě této kulmy také žehličku na vlasy, kónickou kulmu na vlasy 25-38 mm a vysoušeč vlasů. Níže je uveden odkaz na kulmu:


To je dnes vše. Doufám, že Vám dnešní článek líbil a jsem ráda za všechny Vaše komentáře.

Vpravo je možnost sledovat blog, pokud se připojíte, budu moc ráda.1 komentář:

  1. takáto hrubá kulma je super :) mám od Remington fén ,tak možno si zabezpečím aj kulmu do zbierky :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat