Makeup blog

Makeup blog

středa 8. března 2017

L´oreal Pure Clay Detox Mask | První dojem

Krásný den přeji!

Určitě jste nikdo nepřehlédly tento nový boom od L´orealu. Jedná se o jejich novou řadu PURE CLAY masek. Já včera byla v drogerce a musela jsem si jednu pořídit a hned večer jsem ji samozřejmě vyzkoušela a tady v článku vám popíšu můj první dojem na ni.

Co jsem tak pochopila, nejspíš jsou všechny tři typy masek vhodnější spíš na mastnější pleť. Já mám pleť mastnou a problematickou. Tím, že mám zrovna tento typ pleti, tak se o pleť hodně starám (někdy možná přehnaně moc), ale já mám prostě ráda když je pleť pořádně vyčištěná. Rozhodla jsem se jako první vyzkoušet tu černou - detoxikační. Časem bych však chtěla vyzkoušet všechny. Níže jsem opsala z obalu popis produktu.
,,Laboratoře L´oreal Paris poprvé vybraly tři očišťující jíly a spojily je s aktivním uhlím, které působí jako magnet na nečistoty. Maska s krémovou texturou čistí povrch povrch pleti prostřednictvím hloubkového čištění pórů a zanechává čistou a jasnou pleť zářící zdravím.''


ÚČINNÁ SMĚS 3 OČIŠŤUJÍCÍCH JÍLŮ OBSAHUJÍCÍ:

- KAOLIN: Vysoce účinný přírodní jíl známý absorpcí nečistot a přebytečného mazu.
- MONTMORILLONIT: Jíl, bohatý na minerály, známý pro eliminaci nedokonalostí.
- MAROCKÝ JÍL: Očišťující jíl s vysokou koncentrací minerálů známý pro rozjasnění pleti.

,,Pleť je čistší a jasnější.
Pleť je na pocit svěžejší a zářivější.
Pleť dýchá a září krásou.''Můj dojem:

Pokaždé když vyzkouším nový produkt na pleť, tak první co hodnotím u produktu je, zda nemám vyrážku (už se mě to párkrát stalo :D ). Pak zkoumám na pleti, jestli nemám nikde červená místa. Toto Pure Clay splnila neměla jsem ani vyrážku ani jsem nebyla červená - takže mě maska sedla.

Moje pleť byla po použití hezky sjednocená, cítila jsem čistotu. Opravdu jsem cítila, že to pleti udělalo dobře. Další co jsem pozorovala, zda mi to zmatnilo pleť - ano, nikde jsem se neleskla a zároveň jsem si nepřipadala vysušená - tohle si myslím, že ale záleží na pleti a je možný, že někoho bude vysušovat. Dávala jsem si ji večer a byla jsem i zvědavá, co to udělá přes noc. Ráno jsem měla pleť svěží, nikde jsem se neleskla a připadala jsem si čistě.

Já mám z masky zatím radost a určitě ji budu dál používat. Na obalu je napsáno, že se má používat 3x týdně. Takže jsem zvědavá, jaký bude účinek po dlouhodobým používáním.
To je dnes vše. Doufám, že se vám dnešní článek líbí a jsem ráda za každý komentář.

Vpravo je možno sledovat blog, pokud se připojíte budu moc ráda.

4 komentáře: