Makeup blog

Makeup blog

čtvrtek 2. března 2017

Too Faced Sweet Peach Paletka | můj dojem

Krásný den přeji!

Chtěla jsem vyzkoušet nějakou novou paletu a asi před měsícem jsem se rozhodla, pořídit právě tuhle od Too Faced. Je to úplně můj první produkt od této značky. Slyšela jsem hodně chvály na paletky od Too Faced, takže jsem se hroozně těšila až mi přijde.

Ombre obal palety se moc povedl. Světle růžová přechází postupně do oranžové. Což se mě moc líbí. Když otevřete paletu, tak ihned zaznamenáte tu úúžasnou vůni. Paleta voní po broskvích a já když ji měla první den, tak jsem k ní pořád čuchala...:D

Samotná paleta obsahuje 18 stínů, některé jsou matné a některé třpytivé. Matné jsou více pigmentované než ty třpytivé, ale to už tak bývá téměř u všech palet. Pokud si vyloženě nekoupíte pigment, nemůžete čekat nějaký velký třpytivý efekt. Celá paleta je laděna do "broskvových" barev. Možná si někdo řekne, že by to nevyužil. Ale s paletou se dají vytvořit i hodně tmavé kouřovky a spoustu dalších barevně odlišných looků. Tím, že ta paleta obsahuje hodně barev, můžete se s ní fakt nalíčit jakkoli chcete. Já ji momentálně používám každý den.

Co se týče kvality stínů, tak mě stíny vydrží celý den a neslévají se. Pracuje se s nimi velmi dobře. Úžasně se s nimi blendí. Odstín Nectar je hodně výrazný rozjasňovač. Dlouho jsem se nesetkala s takhle pigmentovaným rozjasňovačem.

Takže za mě úplná pecka. Pokud se vám líbí barevně, určitě se nebojte do ní investovat, budete nadšené:))
To je dnes vše. Doufám, že se vám dnešní článek líbí a jsem ráda za každý komentář.

Vpravo je možno sledovat blog, pokud se připojíte budu moc ráda.


3 komentáře:

  1. Tahle paletka je super, jen mi trošku vadí ta parfemace, na můj vkus je až moc silná :)
    HAUTE BASICS

    OdpovědětVymazat
  2. už o nej veľa čítam,páči sa mi aj balenie aj farebnosť tienikov :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat