Makeup blog

Makeup blog

pátek 21. dubna 2017

ZOEVA SWEET GLAMOUR

Krásný den přeji!

V dnešní článku bych vám chtěla ukázat novinky Zoeva. Je to nová jarní kolekce Sweet Glamour - paletka očních stínů a tvářenek.

Musím přiznat, že já si nikdy nekupuji paletky v takových pastelových nebo hodně barevných barvách. Tohle je snad moje první paleta s takovýma výraznými barvy. Ale když jsem ji zahlédla na instagramu, tak mě ihned zaujala a řekla jsem ji, že až bude v prodeji, tak ji musím mít... Hrozně se mě líbí obal i jednotlivé odstíny..Celkově se kolekce moc povedla.

Co se týče kvality stínů, čekala jsem, že bude více pigmentovanější. Níže je swatch paletky. Matné stíny jsou pigmentované tak akorát, nemám jim co vytknout. Jen ty třpytivé jsou méně a dají se použít spíš jako rozjasňovače. Každopádně na takovýto denní líčení si myslím, že jsou akorát nositelné. Paletce tvářenek nemám vůbec co vytknout, z té jsem nadšená a musím říct, že se mi líbí víc jak paletka. Na tvářích vypadají odstíny moc hezky a to jsem měla strach, že mě ta růžová nebude sedět když jsem bruneta. No a ta růžová na tvářích se mě tak zalíbila, že ji teď nějakou dobu budu nosit pořád...:)To je dnes vše. Doufám, že se Vám dnešní článek líbí.

Jsem ráda za každý komentář!


2 komentáře: